Galerie - cestovatelský deník
V této fotogalerii jsou umístěny fotografie pořízené v létě roku 2008 na mé první cetě do Kyjeva.

Některé z těchto 792 fotek jsem okomentoval, přidal kratší či delší historku. Galerie má formu cestovatelského fotodeníku a proto jsou fotky většinou řazeny chronologicky, tak jak jsem je pořizoval, tzn. fotografie nejsou seskupovány dle tématu a 1 místo může být nafoceno ve 2 i 3 dnech. K jednotlivým fotkám mohou komentáře přidávat také návštěvníci webu.

Fotodeník můžete projít postupným prohlédnutím všech fotografií pomocí šipek v pravém horním menu (<< / >>) nebo využít jednoho z 10 fotorozcestníků
(1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10) .

Projít celou galerii vzhledem k mnozství fotografii doporučuji jen opravdovému fandovi. Běžným zájemcům o Kyjev bych spíš poradil prohlížet fotografie z jednotlivých tématických stránek, kde jsou obvykle vybrány ty nejvydařenější fotky týkající se konkrétního tématu (např. určité památky). Fotky pro galerii jsem vybíral hlavně dle svých zájmů a pro prezentaci mého pobytu přátelům. Také bych rád zájemce o zhlédnutí celého fotodeníku upozornil, že v nejsem profesionálním fotografem a hlavním smyslem každé zde uvedené fotky je její reportážní hodnota pro mou maličkost. Některé fotografie Vám mohou připadat jako by navíc, ale i na zdánlivě bezúčelných fotkách je něco, co chci aby pro mne zůstalo uchováno.


Na tomto 1. rozcestníku jsou náhledy fotografií kamionu, kterým jsem do Kyjeva přijel, přejezd Karpat, Chreščatyk, Bezarabský rynek.

Ulice, socha, park a univerzita Tarase Ševčenka. Divadelní náměstí s divadlem, Vladimírská ulice, Zlatá brána, Majdan nezaležnosti.

(Od zhruba poledne dne, kdy jsem vyjel z Mukačeva do večera 1.dne v Kyjevě (do Kyjeva jsem přijel v noci okolo 3 hodiny ráno))


Veškerá práva pro využití fotografií nebo textu si ponechávám. V případě zájmu o použití materiálů uveřejněných na tomto webu není problém se dohodnout na přijatelných podmínkách (např. za odkaz). Každé jednotlivé využití, ale musí být se mnou konzultováno.

Kyjev.com | Kyjev 2008 > rozcestník č. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
listy rozcestníku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Nadřazená stránka: Kyjev 2008 - rozcestník fotogalerie. Copyright © 2008, Kyjev.com. Jakékoliv použití fotografií nebo textu bez souhlasu autora je zakázáno!